Miami (3) Orlando (3) Turu - Türk Hava Yolları ile

 • 6 Gece 8 Gün
2499 $ dan itibaren Fiyat Teklifi İste

BU TUR İÇİN ABD VİZESİ GEREKMEKTEDİR.


TUR PROGRAMI

1. GÜN                   ISTANBUL / MIAMI
İstanbul Atatürk Havalimanı Dış Hatlar Terminalinde bilet, pasaport ve check-in işlemlerinden sonra Türk Havayollarının TK 77 sefer sayılı uçuşu ile 13:30 da Miami’ye hareket. Yaklaşık 13 saat sürecek olan uçuşun ardından, yerel saat ile 19:30’da Miami Havalimanına varış. Havalimanında sizi bekleyen özel aracınız ile otelinize transfer ve yerleşme. Geceleme otelimizde. 

2.GÜN                     MIAMI
Kahvaltıdan sonra tam gün serbest zaman. Deniz, güneş ve eğlenceden istifade fırsatı. Arzu eden misafirlerimiz, ekstra olarak düzenlenmekte olan Miami Şehir Turuna katılabilirler. Bu tur esnasında; Coconut Grove, Tarihi Biltmore Hoteli, Bayside, Miami Beach ve Kübalı göçmenlerin oturduğu Little Havana görülecek yerler arasında. Arzu eden misafirlerimiz, tekne turuna katılarak, denizden tüm Miami’yi ve ünlülerin evlerini de görebilirler. Bu turun bitiminde otelimize dönüş. Geceleme otelimizde.

3.GÜN                     MIAMI
Kahvaltıdan sonra tam gün serbest zaman. Deniz, güneş ve eğlenceden istifade fırsatı. Arzu eden misafirlerimiz ekstra olarak düzenlenen Key West Turuna katılabilirler. Bu turda, Kuzey Amerika kıtasının en uç noktası olan ve Küba’ya en yakın istikamette bulunan ABD şehri Key West’e gidiyoruz. Tur esnasında, Southernmost point, ünlü yazar Ernest Hemingway’in evi, Duval Caddesi ve Eski Başkanlardan Truman’ın evi görülecek yerler arasında. Tur bitimi Miami’deki otelimize dönüş. Geceleme otelimizde.

4.GÜN                   MIAMI – ORLANDO
Kahvaltıdan sonra, Orlando’ya hareket. Yaklaşık 3,5 saat sürecek yolculuğun ardından Orlando’ya varış. Otele yerleşme ve serbest zaman. Arzu eden misafirler, meşhur Premium Outlet’e giderek alışveriş yapabilirler. Geceleme otelimizde.

5.GÜN                     ORLANDO
Kahvaltıdan sonra tam gün serbest zaman. Arzu eden misafirlerimiz, Disneyworld Magic Kingdom Parkında vakit geçirebilirler. Walt Disney’in yarattığı dünyaca ünlü çizgi film kahramanlarıyla ilgili muhteşem şovları görebileceğiniz Disneyworld’de; ünlü Disney yürüyüşünü de izleyebilirsiniz. Geceleme otelinizde.

6.GÜN                   ORLANDO
Sabah kahvaltısının ardından serbest zaman. Arzu eden misafirlerimiz, Sea World Parkı’na gidebilirler. Dünyanın en büyük su parklarından biri olan bu parkta, çeşitli hayvanlar ile yapılan şovları ve su üzerinde lazer ile yapılan gösterileri izleyebilir; yunuslar ile yüzebilir, kendinizi yüzlerce değişik ve tropikal balığın arasında bulabilirsiniz. Geceleme otelimizde.  

7.GÜN                   ORLANDO – MIAMI – ISTANBUL
Sabah kahvaltısının ardından serbest zaman. Öğleden sonra Miami Havalimanı’na transfer. Pasaport ve gümrük işlemlerinin ardından, saat 21:30’da Türk Havayollarının TK78 sefer sayılı uçuşu ile İstanbul’a hareket. Uçakta gece yolculuğu.

8.GÜN                   ISTANBUL
Yerel saat ile 16:30’da İstanbul’a varış ve turumuzun sonu.

FİYATLAR

FİYATA DAHİL OLANLAR VE EKSTRALAR

  FİYATA DAHİL OLAN HİZMETLER

  • Türk Havayolları ile İstanbul / Miami / İstanbul uçak biletleri
  • Miami’de seçilen otelde 3 gece konaklama
  • Orlando’da seçilen otelde 3 gece konaklama
  • Miami – Orlando – Miami transferleri
  • Lokal rehberlik hizmetleri
  • Havaalanı vergisi                   

  FİYATA DAHİL OLMAYAN HİZMETLERİMİZ

  • Yurt Dışına Çıkış Fonu            15 TL
  • Kişisel Harcamalar, Bahşişler ve Ekstra Turlar
  • ABD vizesi


ÖNEMLİ NOTLAR

 • Türk Havayolları istediği zaman uçuş saatlerinde değişiklik yapabilir.
 • Fiyatlandırma en düşük sınıf baz alınarak yapılmıştır. Gidilecek tarih seçildiğinde, uçuş sınıfından doğabilecek değişiklik fiyatlara yansıtılacaktır.
 • Çocuk indirimleri, çocukların anne baba ile aynı oda da kalması halinde geçerlidir
 • Programda belirtilen ekstra turların saatleri ve günü değişebilir
 • Herhangi bir nedenle yolcunun uçağı kaçırmasından dolayı olabilecek sorunlarda sorumluluk yolcuya aittir.
 • Otellerin Check-in saati 14:00 ve Check-Out saati 12:00 dir.


Kişisel Verilerin Korunması, Gizlilik Politikası ve Çerez (Cookie) Kullanımı İlkeleri hakkında detaylı bilgi için tıklayınız.