Hawaii Turu - Türk Hava Yolları ile

 • 6 Gece 8 Gün
2999 $ dan itibaren Fiyat Teklifi İste

BU TUR İÇİN ABD VİZESİ GEREKMEKTEDİR.

TUR PROGRAMI

1. GÜN                   ISTANBUL / LOS ANGELES / HAWAII
İstanbul Atatürk Havalimanı Dış Hatlar Terminalinde bilet, pasaport ve check-in işlemlerinden sonra Türk Havayollarının TK 9 sefer sayılı uçuşu ile 13:00 de Los Angeles’a hareket. Yaklaşık 14 saat sürecek olan uçuşun ardından, yerel saat ile 16:45’de Los Angeles Havalimanına varış. Pasaport işlemlerinin ardından, United Havayollarının UA 1232 sefer sayılı uçuşu ile 18:45’de Honolulu’ya hareket. Yaklaşık 5 saat sürecek olan uçuşun ardından, yerel saat ile 21:40’da Honolulu Uluslararası havalimanına varış ve Hawaii adalarının en popüleri olan Oahu’daki otelimize transfer. Geceleme otelimizde.

2.GÜN                     HAWAII
Kahvaltıdan sonra tam gün serbest zaman. Deniz, güneş ve eğlenceden istifade fırsatı. Arzu eden misafirlerimiz, ekstra olarak düzenlenmekte olan Oahu Adası Turuna katılabilirler. Bu tur esnasında; Waikiki Beach’ten araca binilerek adanın kuzeyine doğru çıkılıyor. Hanauma Bay, Waimea Bay, Halona Look Out Point ve ananas plantasyon alanı görülecek yerler arasında. Deniz mahsulleri kamyonunda alabileceğiniz öğle yemeği molasının ardından, muhteşem koyların tadını çıkarmak için serbest zaman. Tur bitiminde otelinize dönüş. Geceleme otelimizde.

3.GÜN                     HAWAII
Kahvaltıdan sonra tam gün serbest zaman. Deniz, güneş ve eğlenceden istifade fırsatı. Arzu eden misafirlerimiz ekstra olarak düzenlenen Pearl Harbour Turuna katılabilirler. Bu turda, 1941’de Japon İmparatorluğu tarafından saldırıda bulunulan Amerikan Pasifik Filosunun bulunduğu Pearl Harbour Limanı ve 1102 askeri ile birlikte batan US ARIZONA gemisinin anıt haline getirilmiş güvertesini görüyoruz. Buradaki gezimizin ardından otelimize geri dönüş. Geceleme otelimizde.

4.GÜN                   HAWAII  
Kahvaltıdan sonra tam gün serbest zaman. Deniz, güneş ve eğlenceden istifade fırsatı. Arzu eden misafirler, okyanus kıyışımda düzenlenen Luau Show’a katılabilirler. Yerlilerin geleneksel kabile kutlamaları ve dans gösterilerinin sergilendiği bu yöresel şovda, Hawaii kültürünü daha yakından tanıyabilirsiniz. Geceleme otelimizde.

5.GÜN                     HAWAII
Kahvaltıdan sonra tam gün serbest zaman. Deniz, güneş ve eğlenceden istifade fırsatı. Arzu eden misafirler, günbatımında düzenlenmekte olan katamaran turuna katılıp, etkileyici gün batımını ve renklerin alaşımını okyanusun ortasından seyredebilirler. Geceleme otelimizde.

6.GÜN                   HAWAII
Kahvaltıdan sonra tam gün serbest zaman. Deniz, güneş ve eğlenceden istifade fırsatı. Arzu eden misafirler, Hawaii’de oldukça meşhur olan ve adrenalin tutkunlarının hayallerini süsleyen köpekbalığı kafes dalışını deneyimleyebilirler. Geceleme otelimizde.

7.GÜN                   HAWAII – LOS ANGELES – ISTANBUL
Erken sabah kahvaltısının ardından havalimanına transfer ve Delta Havayollarının DL1150 sefer sayılı uçuşu ile saat 07:09’da Los Angeles’a uçuş. Yerel saat 15:40’da varışın ardından, Türk Havayollarının TK 10 sefer sayılı uçuşu ile İstanbul’a hareket.  Uçakta gece yolculuğu.

8.GÜN                   ISTANBUL
Yerel saat ile 17:35’dE İstanbul’a varış ve turumuzun sonu.


FİYATLAR

FİYATA DAHİL OLANLAR VE EKSTRALAR

  FİYATA DAHİL OLAN HİZMETLER

  • Türk Havayolları ile İstanbul / Los Angeles / İstanbul uçak biletleri
  • Delta ve United Havayolları ile Los Angeles / Honolulu / Los Angeles ara uçak biletleri
  • Hawaii de seçilen otelde 6 gece konaklama
  • Alan / otel / alan transferleri
  • Lokal rehberlik hizmetleri
  • Havaalanı vergisi                   

   

  FİYATA DAHİL OLMAYAN HİZMETLERİMİZ

  • Yurt Dışına Çıkış Fonu            15 TL
  • Kişisel Harcamalar, Bahşişler ve Ekstra Turlar
  • ABD vizesi


ÖNEMLİ NOTLAR

 • Türk Havayolları istediği zaman uçuş saatlerinde değişiklik yapabilir.
 • Fiyatlandırma en düşük sınıf baz alınarak yapılmıştır. Gidilecek tarih seçildiğinde, uçuş sınıfından doğabilecek değişiklik fiyatlara yansıtılacaktır.
 • Çocuk indirimleri, çocukların anne baba ile aynı oda da kalması halinde geçerlidir
 • Programda belirtilen ekstra turların saatleri ve günü değişebilir
 • Herhangi bir nedenle yolcunun uçağı kaçırmasından dolayı olabilecek sorunlarda sorumluluk yolcuya aittir.
 • Otellerin Check-in saati 14:00 ve Check-Out saati 12:00 dir.


Kişisel Verilerin Korunması, Gizlilik Politikası ve Çerez (Cookie) Kullanımı İlkeleri hakkında detaylı bilgi için tıklayınız.