San Francisco (3) Las Vegas (3) Turu - Türk Hava Yolları ile

 • 6 Gece 8 Gün
2599 $ dan itibaren Fiyat Teklifi İste

BU TUR İÇİN ABD VİZESİ GEREKMEKTEDİR.

TUR PROGRAMI

1. GÜN                   ISTANBUL / SAN FRANCİSCO
İstanbul Atatürk Havalimanı Dış Hatlar Terminalinde bilet, pasaport ve check-in işlemlerinden sonra Türk Havayollarının TK 79 sefer sayılı uçuşu ile 13:05 de San Francisco’ya hareket. Yaklaşık 13,5 saat sürecek olan uçuşun ardından, yerel saat ile 16:30’da San Francisco Havalimanına varış. Sizi bekleyen özel aracımız ile otelinize transfer ve yerleşme. Geceleme otelinizde.

2.GÜN                   SAN FRANCISCO
Kahvaltıdan sonra tam gün serbest zaman. Arzu eden misafirlerimiz için ekstra olarak düzenlenecek yarım günlük San Francisco Şehir Turu. Bu turumuz da görülecek yerler arasında, Civic Center, Golden Gate Bridge, Balıkçı Rıhtımı ve Çin mahallesi bulunmaktadır. Tur bitiminde serbest zaman. San Francisco’nun kalbinin attığı Union Square’de dolaşabilir ve alışveriş yapabilirsiniz. Geceleme otelimizde.

3.GÜN                     SAN FRANCISCO
Kahvaltıdan sonra tam gün serbest zaman. Alışveriş yapabilir, dinlenebilir ve çevreyi gezebilirsiniz. Arzu eden misafirlerimiz ekstra olarak düzenlenmekte olan Alcatraz Adası Turuna katılabilirler. Balıkçı Rıhtımından kalkan feribotlar eşliğinde 15 dakikada gidilen Alcatraz Adası, 1861 – 1963 seneleri arasında cezaevi olarak kullanılmış bir ada. ABD’nin en ünlü hapishanelerinden biri olan Alcatraz Adası, sahile 2,4 kilometre uzaklıkta ve 9 hektar alan üzerine kurulmuş durumda. Günümüzde müze olarak hizmet veren Alcatraz Adası ve cezaevi, “Alcatraz Kuşçusu” filmi sayesinde üne kavuşmuştur ve yılda ortalama 750 bin kişi tarafından ziyaret edilmektedir. Tur bitimi, Balıkçı Rıhtımında gezip keyifli vakit geçirebilirsiniz. Geceleme otelimizde.

4.GÜN                   SAN FRANCISCO – LAS VEGAS
Kahvaltıdan sonra havalimanına transfer. Virgin America Havayollarının seferi ile Las Vegas’a uçuş. Varışınıza müteakip otelinize transfer, yerleşme ve dinlenmek için serbest zaman. Akşamüzeri Las Vegas’ı ışıklar altında yürüyebilir; kumarhanelerde şansınızı deneyip, çeşitli gece şovlarından birini seyredebilirsiniz. Geceleme otelinizde. 

5.GÜN                   LAS VEGAS
Kahvaltıdan sonra tam gün serbest zaman. Amerika’nın ünlü Outlerler Zincirlerinden Premium Outlet’e gidebilir; alışveriş imkanından yararlanabilirsiniz. Geceleme otelinizde.

6.GÜN                   LAS VEGAS
Kahvaltıdan sonra tam gün serbest zaman. Arzu eden misafirler, ekstra olarak düzenlenmekte olan Red Rock Kanyon Turuna katılabilirler. Red Rock Kanyon, dünyaca ünlü Grand Kanyon’un bir benzeri olan ve Las Vegas’a sadece 45 dakika mesafede bulunan kırmızı kayalıklar olarak da bilinen bir bölgedir. Endemik taş yapısına sahip Red Rock Kanyon turunuzda, muhteşem bir doğa harikasına da tanıklık edeceksiniz. Tur bitimi otelinize dönüş. Geceleme otelinizde.

7.GÜN                   LAS VEGAS – SAN FRANCISCO - İSTANBUL
Kahvaltıdan sonra dönüş için havalimanına transfer. Virgin America Havayolları ile San Francisco’ya uçuş. Varışın ardından, yerel saat ile 18:10’da Türk Havayollarının TK80 sefer sayılı uçuşu ile İstanbul’a hareket. Uçakta gece yolculuğu.

8.GÜN                   ISTANBUL
Yerel saat ile 17:15’de İstanbul’a varış ve turumuzun sonu.


FİYATLAR

FİYATA DAHİL OLANLAR VE EKSTRALAR

  FİYATA DAHİL OLAN HİZMETLER

  • Türk Havayolları ile İstanbul / San Francisco / İstanbul uçak biletleri 
  • Virgin America Havayolları ile San Francisco / Las Vegas / San Francisco ara uçak biletleri
  • San Francisco’da seçilen otelde 3 gece konaklama
  • Las Vegas da seçilen otelde 3 gece konaklama
  • Alan / otel / alan transferleri
  • Lokal rehberlik hizmetleri
  • Havaalanı vergisi                   

  FİYATA DAHİL OLMAYAN HİZMETLERİMİZ

  • Yurt Dışına Çıkış Fonu            15 TL
  • Kişisel Harcamalar, Bahşişler ve Ekstra Turlar
  • ABD vizesi


ÖNEMLİ NOTLAR

 • Türk Havayolları istediği zaman uçuş saatlerinde değişiklik yapabilir.
 • Fiyatlandırma en düşük sınıf baz alınarak yapılmıştır. Gidilecek tarih seçildiğinde, uçuş sınıfından doğabilecek değişiklik fiyatlara yansıtılacaktır.
 • Çocuk indirimleri, çocukların anne baba ile aynı oda da kalması halinde geçerlidir
 • Programda belirtilen ekstra turların saatleri ve günü değişebilir
 • Herhangi bir nedenle yolcunun uçağı kaçırmasından dolayı olabilecek sorunlarda sorumluluk yolcuya aittir.
 • Otellerin Check-in saati 14:00 ve Check-Out saati 12:00 dir.


Kişisel Verilerin Korunması, Gizlilik Politikası ve Çerez (Cookie) Kullanımı İlkeleri hakkında detaylı bilgi için tıklayınız.