Dominik Cumhuriyeti Turu - AirFrance ile

 • 6 Gece 8 Gün
2499 $ dan itibaren Fiyat Teklifi İste

T.C. VATANDAŞLARI VİZEYE TABİDİR. DOMİNİK CUMHURİYETİ VİZESİ 20 USD KARŞILIĞI KAPIDA ALINABİLMEKTEDİR. VİZE UYGULANACAK PASAPORTLARDA DÖNÜŞ TARİHİ İTİBARİYLE 6 AY GEÇERLİ SÜRE BULUNMASI GEREKMEKTEDİR.


TUR PROGRAMI

1. GÜN                   ISTANBUL / PARIS / PUNTA CANA
İstanbul Atatürk Havalimanı Dış Hatlar Terminalinde bilet, pasaport ve check-in işlemlerinden sonra AirFrance’ın AF1391 sefer sayılı uçuşu ile 06:15 de Paris’e hareket. Yerel saat ile 08:55’de Paris’e varış ve uçak değiştirerek, yine AirFrance’ın AF968 sefer sayılı bağlantı uçuşu ile 13:40’da Punta Cana’ya hareket. Yerel saat ile 16:40’da Punta Cana havalimanına varış. Sizi bekleyen özel aracınız ile karşılama ve otelimize transfer. Geceleme otelimizde.

2.GÜN                     PUNTA CANA
Kahvaltıdan sonra tam gün serbest zaman. Deniz, güneş ve eğlenceden istifade fırsatı. Arzu eden misafirlerimiz, ekstra olarak düzenlenmekte olan Tekne Turuna katılabilir; şnorkel ve muhteşem sularda yüzerek gününüzü keyifli kılabilirsiniz. Tur bitiminde otelinize dönüş. Geceleme otelimizde.

3.GÜN                     PUNTA CANA
Kahvaltıdan sonra tam gün serbest zaman. Deniz, güneş ve eğlenceden istifade fırsatı. Arzu eden misafirlerimiz ekstra olarak düzenlenen Land and People Ada Turuna katılabilirler. Bu turumuzda, Dominik Cumhuriyeti’nin lokal halkının yaşantısını gözlemleyebilir, çarşıları gezebilir ve yerel tatları deneyimleyebilirsiniz. Tur bitimi otele dönüş. Geceleme otelimizde.

4.GÜN                   PUNTA CANA  
Kahvaltıdan sonra tam gün serbest zaman. Deniz, güneş ve eğlenceden istifade fırsatı. Dileyen misafirler casinoya giderek şansını deneyebilir. Geceleme otelimizde.

5.GÜN                     PUNTA CANA
Kahvaltıdan sonra tam gün serbest zaman. Deniz, güneş ve eğlenceden istifade fırsatı. Dileyen misafirler, şnorkel yapabilir ya da köpekbalıklarıyla yüzme aktivitelerinden birine katılabilirler. Geceleme otelimizde.

6.GÜN                   PUNTA CANA
Kahvaltıdan sonra tam gün serbest zaman. Deniz, güneş ve eğlenceden istifade fırsatı. Arzu eden misafirler, ATV ile safari turuna çıkabilir ya da helikopter turu gerçekleştirebilirler. Geceleme otelimizde.

7.GÜN                   PUNTA CANA – PARİS
Sabah kahvaltısının ardından transfer saatine dek serbest zaman. Deniz, güneş ve eğlenceden istifade fırsatı. Akşamüzeri havalimanına transfer ve AirFrance’ın AF969 sefer sayılı uçuşu ile saat 19:05’de Paris’e uçuş. Uçakta gece yolculuğu.

8.GÜN                   PARİS – İSTANBUL
Yerel saat ile 09:35’de Paris’e varışın ardından, uçak değiştirerek, AirFrance’ın AF1890 sefer sayılı bağlantı uçağı ile 12:35’de İstanbul’a hareket. Yerel saat ile 17:00’de İstanbul’a varış ve turumuzun sonu.


FİYATLAR

FİYATA DAHİL OLANLAR VE EKSTRALAR

  FİYATA DAHİL OLAN HİZMETLER

  • AirFrance ile İstanbul / Paris / Punta Cana / Paris / İstanbul uçak biletleri
  • Punta Cana’da seçilen otelde 6 gece konaklama
  • Alan / otel / alan transferleri
  • Havaalanı vergisi                   

  FİYATA DAHİL OLMAYAN HİZMETLERİMİZ

  • Yurt Dışına Çıkış Fonu            15 TL
  • Kişisel Harcamalar, Bahşişler ve Ekstra Turlar
  • Dominik Cumhuriyeti Vizesi


ÖNEMLİ NOTLAR

 • Air France istediği zaman uçuş saatlerinde değişiklik yapabilir.
 • Fiyatlandırma en düşük sınıf baz alınarak yapılmıştır. Gidilecek tarih seçildiğinde, uçuş sınıfından doğabilecek değişiklik fiyatlara yansıtılacaktır.
 • Çocuk indirimleri, çocukların anne baba ile aynı oda da kalması halinde geçerlidir
 • Programda belirtilen ekstra turların saatleri ve günü değişebilir
 • Herhangi bir nedenle yolcunun uçağı kaçırmasından dolayı olabilecek sorunlarda sorumluluk yolcuya aittir.
 • Otellerin Check-in saati 14:00 ve Check-Out saati 12:00 dir.


Kişisel Verilerin Korunması, Gizlilik Politikası ve Çerez (Cookie) Kullanımı İlkeleri hakkında detaylı bilgi için tıklayınız.