LANGKAWI (5) & KUALA LUMPUR (1) TURU VİZESİZ

 • Malezya Havayolları, Türk Hava Yolları
 • 6 Gece 8 Gün
1599 $ 'dan itibaren
Fiyat Teklifi İste
Fiyata Dahil Olan Hizmetler

Fiyata Dahil Olan Hizmetler

 • Türk Havayolları ile İstanbul / Kuala Lumpur / İstanbul ekonomi sınıfı gidiş dönüş uçak bileti
 • Malezya Havayolları ile Kuala Lumpur-  Langkawi – Kuala Lumpur arası uçak bileti
 • Langkawi’de seçilen otelde 5 gece konaklama
 • Kuala Lumpur’da seçilen otelde 1 gece konaklama
 • Açık büfe sabah kahvaltıları
 • Havalimanı / otel / havalimanı transferleri
 • Tüm konaklama vergileri
ÖNEMLİ BİLGİ

BU TUR İÇİN VİZE GEREKMEMEKTEDİR. T.C. VATANDAŞLARI DÖNÜŞ TARİHİ İTİBARİ İLE 6 AY GEÇERLİ SÜRESİ OLAN PASAPORTLARIYLA GİRİŞ YAPABİLMEKTEDİR

Tur Programı

 1. Gün

  ISTANBUL / KUALA LUMPUR / LANGKAWI

  İstanbul Havalimanı Dış Hatlar Terminalinde bilet, pasaport ve check-in işlemlerinden sonra Türk Havayollarının TK 60 sefer sayılı uçuşu ile gece yarısı 01.35 de Malezya’nın başkenti Kuala Lumpur’a hareket. Uçakta gece yolculuğu. Yaklaşık 11 saat sürecek olan uçuşun ardından, yerel saat ile 17.15'de Kuala Lumpur’a varış. Burada uçak değiştirerek, 19:45 da Malezya Havayollarının MH1456 sefer sayılı buçağı ile Malezya’nın en popüler tatil beldesi olan Langkawi’ye hareket. 20:50’de varış. Pasaport ve bagaj alım işlemlerinin ardından, özel karşılama ve sizi bekleyen aracımız ile, Langkawi’nin en güzel plajlarından birinde olan otelimize transfer ve yerleşme. Geceleme otelimizde.
  Devamını Oku
 2. Gün

  LANGKAWI

  Kahvaltıdan sonra serbest zaman. Deniz güneş ve kumdan istifade fırsatı. Dileyen misafirlerimiz ekstra düzenlenecek olan yarım günlük Langkawi Adası turuna katılabilirler. Bu turumuzda, Eagle Square ve Efsanevi Lider Mahsuri’nin anıtı görülecek; ardından Malezya’ya özgü batik ürünlerin üretildiği köy ziyaret edilip; Kuah Town’da alışveriş yapılacaktır. Langkawi’deki siyah kumlu sahilin de görüleceği turun ardından, otele dönüş ve serbest zaman. Geceleme otelimizde.
  Devamını Oku
 3. Gün

  LANGKAWI

  Kahvaltıdan sonra serbest zaman. Deniz güneş ve kumdan istifade fırsatı. Dileyen misafirlerimiz; ekstra olarak düzenlenecek olan tam günlük Pulau Payar Turuna katılabilirler. Yolcuların otelden iskeleye transferi ile başlayan bu turda, bir saat sürecek olan katamaran yolculuğu sonrasında Payar Adası Marine Parkı’na varıyoruz. Buradaki yüzen platforma geçireceğimiz vakit boyunca; ülkenin en geniş mercan çeşitlerinin barındığı bu çevrede, şnorkel ve scuba dalışları ile sualtı fotoğrafçılığı yapılabilmektedir. Öğleden sonra teknelerle yavru köpekbalıklarının bulunduğu koya gidip, onlarla yüzme şansını da elde edebilirsiniz. Tur bitimi otele dönüş transferi. Geceleme otelimizde.
  Devamını Oku
 4. Gün

  LANGKAWI

  Kahvaltıdan sonra serbest zaman. Deniz güneş ve kumdan istifade fırsatı. Dileyen misafirlerimiz; ekstra olarak düzenlenecek olan Kilim Jeoparkı ve Mangrove Turuna katılabilirler. Langkawi’deki 3 jeoparktan biri olan Kilim; yaklaşık 100 kilometrekareye yayılmış bir doğal yaşam alanıdır. Buradaki turumuzda görülecek yerler arasında, yarasa mağarası ve balık çiftliği bulunmakla birlikte; iguanalar, maymunlar ve kızıl/kahve kartallar da gözlenebilmektedir. Mangrove ormanları arasındaki bu keyifli tur sonrasında; arzu eden misafirler için ekstra Cable Car Turu. Bu turumuzda; Guiness rekorlar kitabına girmiş, 920 metre uzunluğundaki tek halatla, dünyanın en uzun serbest dönüşlü teleferiğine binerek; 708 metre yüksekliğindeki Gunun Mat Chincang Dağının tepesine çıkıyoruz. Müthiş manzarası ile bu tepede fotoğraflar çekip bu heyecanlı yolculuğu deneyimledikten sonra; Cable Car durağının bulunduğu eğlence ve alışveriş pakında serbest zaman geçirebilirsiniz. Tur bitiminde otele dönüş ve konaklama otelimizde.
  Devamını Oku
 5. Gün

  LANGKAWI

  Kahvaltıdan sonra serbest zaman. Deniz güneş ve kumdan istifade fırsatı. Dileyen misafirlerimiz, timsah çiftliğine giderek, buradaki irili ufaklı onlarca timsah görebilir ve adeta bir şov gibi geçen beslenme süreçlerine tanıklık edebilirler. Geceleme otelimizde.
  Devamını Oku
 6. Gün

  LANGKAWI – KUALA LUMPUR

  Sabah kahvaltısının ardından Kuala Lumpur’a geçmek için havalimanına doğru hareket. Malezya Havayollarının MH1433 sefer sayılı uçuşuyla 10:45’de Kuala Lumpur’a uçuş. 11:50’de Kuala Lumpur’a varış. Havalimanında sizi bekleyen özel aracımız ile otelimize transfer, yerleşme ve serbest zaman. Dünyaca ünlü Petronas Kulelerini görebilir, Sultan İsmail sokaktaki ünlü kulüplerden birinde oturup, tam bir kültür mozaiği olan bu şehrin tadına varabilirsiniz. Geceleme otelinizde.
  Devamını Oku
 7. Gün

  KUALA LUMPUR – İSTANBUL

  Kahvaltıdan sonra transfer saatine dek serbest zaman. Kuala Lumpur’un hareketli sokaklarında gezebilir, dinlenebilir ya da alışveriş yapabilirsiniz. Akşama doğru dönüş için havalimanına transfer. Türk Havayollarının TK 61 sefer sayılı uçuşu 23.40 'da ile İstanbul’a hareket. Uçakta gece yolculuğu.
  Devamını Oku
 8. Gün

  İSTANBUL

  Yaklaşık 11 saat sürecek olan uçuşun ardından, yerel saat ile 06.20'de İstanbul’a varış ve turumuzun sonu.
  Devamını Oku
  Daha Fazla Gün GörüntüleDaha Az Gün Görüntüle
  Uzak Doğu image description

  LANGKAWİ

  Langkawi, Malezya'nın kuzeydoğusunda Kedah eyaletinde yer alan takımadalardır. Adaar Andaman Denizinin güneyinde yer almaktadır. Langkawi 104 adadan oluşmakta olup yalnızca Langkawi ve Tuba adalarında yerleşim bulunmaktadır.

  Langkawi tropik bir iklime sahip olup sıcaklık yıl boyunca 32 derecedir. 
  Lnagkawi Malezya'nın en önemli turizm bölgelerinden biri olup, ayrıca gümrüksüz alışveriş bölgesidir.
  Devamını Oku
  Uzak Doğu image description

  KUALA LUMPUR

  XXX
  Devamını Oku

  Fiyata Dahil Olan Hizmetler

  • Türk Havayolları ile İstanbul / Kuala Lumpur / İstanbul ekonomi sınıfı gidiş dönüş uçak bileti
  • Malezya Havayolları ile Kuala Lumpur-  Langkawi – Kuala Lumpur arası uçak bileti
  • Langkawi’de seçilen otelde 5 gece konaklama
  • Kuala Lumpur’da seçilen otelde 1 gece konaklama
  • Açık büfe sabah kahvaltıları
  • Havalimanı / otel / havalimanı transferleri
  • Tüm konaklama vergileri

  Fiyata Dahil Olmayan Hizmetler

  • Yurt Dışına Çıkış Harcı 50 TL
  • Kişisel harcamalar, bahşişler ve ekstra Turlar

  Önemli Notlar

  • Türk Havayolları istediği zaman uçuş saatlerinde değişiklik yapabilir.
  • Fiyatlandırma en düşük sınıf baz alınarak yapılmıştır. Gidilecek tarih seçildiğinde, uçuş sınıfından doğabilecek değişiklik fiyatlara yansıtılacaktır.
  • Çocuk indirimleri, çocukların anne baba ile aynı oda da kalması halinde geçerlidir
  • Programda belirtilen ekstra turların saatleri ve günü değişebilir
  • Programda belirtilen saatler tarifeli seferlerdir ve hava yolundan alınmıştır. Olası değişikliklerden veya rötarlardan acentemiz sorumlu değildir.
  • Herhangi bir nedenle yolcunun uçağı kaçırmasından dolayı olabilecek sorunlarda sorumluluk yolcuya aittir.
  • Otellerin Check-in saati 14:00 ve Check-Out saati 12:00 dir.
  Tatilini Planla Geri Dön
  GÖNDER